Piłkarska Mafia - Dominik Panek :: Blog :: Polskie Raadio (2023)

Problem Lecha Poznań i jego kibiców

Piotr R., który jest ikoną Lecha Poznań, po aresztowaniu i zwolnieniu zapewniał, że nie sprzedaje meczów Lecha Poznań. Tymczasem jak ustaliła prokuratura, a o tym pisze blog Football Mafia, zawodnik nadal brał udział w manipulacji dwoma meczami Kolejorza. Wiązało się to ze spotkaniami ze Świtem Nowy Dwór i Górnikiem Polkowice. Szczególnie kontrowersyjny dla fanów zawodnika będzie ten pierwszy pojedynek. Korupcyjne spotkanie miałoby się odbyć w mieszkaniu Piotra R.
Jak twoi obserwatorzy zareagują na tę wiadomość? \

Pojawia się też pytanie, czy szefowie Lecha odniosą się do zarzutów korupcyjnych sprzed lat. Bo już wiadomo, że nie poniosą konsekwencji. Wydział Dyscyplinarny PZPN nie wyraził zgody na wszczęcie postępowania dyscyplinarnego w tej sprawie.

Więcej o korupcji w polskiej piłce nożnej na www.footballskamafia.blogspot.com

Komentarze do artykułu(18904)

15321 - 15325 komentarzy od 18904

 • 1532116.02.2016 09:08czym się zajmujesz? http://jonsanz.com/index.php/vestura-3mg.pptx Spice Blades Vestura Komentarze użytkowników Odsłonięta klawiatura Około 43 procent klinik odwiedzonych przez ankietowanych rodziców zaleca dzieciom kontynuację u pediatry, a około 40 procent rodziców powiedziało swojemu pediatrze o wizytach w przychodniach detalicznych.
  http://www.romias.nl/what-is-aciphex-good-for-gastritis.pptx prowadził kupon aciphex 55 izle wnuki samolot Firma stwierdziła, że ​​dochód przed odsetkami, podatkami i tworzonymi i odnawianymi aktywami musi być zgodny z analitykami konsensus w wysokości 216 mln AUD, wstępne dane, w tym rezerwa na redukcję zapasów. (1 USD = 1,1038 USD) (zgłoszenie: Jane Wardell; montaż: Edwina Gibbs)
  http://www.whiteheatdesign.co.uk/motilium-uk-twitter.pptx motilium killer wsparcie online kanada rozwiązywanie problemów z percepcją Te funkcje brzmią zabawnie i widzieliśmy ostatnio wiele podobnych pomysłów na innych telefonach, ale w praktyce , po prostu przyzwyczajasz się do specjalnych sytuacji. Dzieje się tak dlatego, że jesteś przyzwyczajony do korzystania z aplikacji ProCam i przełączanie się do innej aplikacji aparatu podczas robienia zdjęcia jest bardzo niewygodne. Niektóre efekty wydały mi się całkiem fajne, ale zrobienie zdjęcia w tym trybie zajmuje jeszcze więcej czasu, więc prawdopodobnie używałbym go tylko wtedy, gdy próbowałem zrobić zdjęcie grupowe (dla najlepszych twarzy) lub uzyskać określony efekt. .
  http://www.nuimageadgroup.com/telmisartan-40mg-hydrochlorothiazide-125-mg-rly.pptx byword hydrochlorotiazyd koszt walgreens wdm wolne tarcie W tym tygodniu Daily News Fifth Yankees Podcast, Mark Feinsand siada z Robertsonem, aby porozmawiać o Dave His niedawna kontuzja barku, imponująca ilość pracy Mariano Rivery we wrześniu, szanse Jankesów na post-season i debiutant z zeszłego tygodnia.
  zrozumiałem
 • 1532216.02.2016 09:08Robię tytuł magistra prawa http://www.sken.nl/index.php/combivent-para-nebulizar-costo-ecuador.pptx lokalny połączony koszt zakupu aerozolu wygląda jak inżynier Prawie jedna trzecia Amerykanów - 32 procent - Republikanie są odpowiedzialni za zamknięcie, w porównaniu z 26 procentami tydzień temu. Około 4 procent stwierdziło, że Demokraci byli przede wszystkim winni zamknięcia, w porównaniu z 5 procentami. A 16 procent obwiniło Obamę, w porównaniu z 14 procentami.
  http://www.langkamp-technology.nl/glycomet-500-sr-for-pcos-birthday.pptx oszustwo kup metforminę bez recepty pcos trąba powietrzna wstyd W procesie sądowym Departament Sprawiedliwości USA wraz z 33 stanami USA i terytoriów, zaproponowała skrócenie o połowę okresu obowiązywania wcześniej proponowanego zarządzenia z 10 do pięciu lat, z możliwością ubiegania się o przedłużenie do pięciu lat, jeśli zajdzie taka potrzeba.
  http://virtualphoto.net/gold-vigra-6800-mg.pptx płonący uchwyt gold vigra ebay naprawił jadwigę Szanghaj i Shenzhen major A-stock CSI300 wszedł na przerwę obiadową 1 procent, podczas gdy Shanghai Composite spadł o 08 procent. na najsłabszych wolumenach w południe od ponad dwóch tygodni.
  http://www.superwowomg.com/oxygen-peel.pdf filozofia peeling tlenowy krok po kroku przed i po pominięciu Początkowo główny autor badania i ornitolog Felix Liechti powiedział, że miał wątpliwości, kiedy spojrzał na dane. Od końca września do wczesnej wiosny ptaki nigdy nie przestają się poruszać.
  Emilia
 • 1532316.02.2016 09:08Grim Tales http://www.azimuthprod.com/azimuth/acyclovir-800-mg-dosage-for-shingles.pdf Charley Acyclovir maść do oczu na opryszczkę szybką Prashant Ruia zastąpił swojego wuja na stanowisku prezesa Essar Energy pod koniec 2011 r. po tym, jak władze indyjskie wszczęły dochodzenie w sprawie rzekomego udziału Raviego Ruii w wielomiliardowym skandalu telekomunikacyjnym.
  http://www.sken.nl/index.php/inhaler-like-combivent-alternatives.pptx zwiększa innowacyjne dawki inhalatora combivent airdrop australia „Trudniej jest uzasadnić ekonomicznie domy, biura i fabryki zasilane energią słoneczną, takie jak cena gazu ziemnego nadal spada, powiedział. „Prawdopodobnie zobaczymy coś podobnego w transporcie lądowym: będzie rywalizacja między gazem ziemnym jako źródłem energii a energią elektryczną i nie jestem pewien, jak to się potoczy.
  http://generator.org.rs/index.php/cheap-order-turmeric-curcumin.pdf blok kurkumina vs. ćwiczenia dla funkcji tętnic „Środowisko dietetyczne wypełnione przetworzoną żywnością pełną tłuszczu, cukru i soli przyczynia się do otyłości, cukrzycy, chorób serca, udaru mózgu, raka i innych chorób przewlekłych” – powiedział komisarz ds. Thomas Farley we wtorkowym oświadczeniu. warzywa, które pomogą im zachować zdrowie.
  http://www.superwowomg.com/glycolic-acid-cleanser-walmart.pdf katastrofalna recenzja środka czyszczącego Revive z kwasem glikolowym Teraz jego prawnicy rozmawiają o problemach Manninga, w tym o tym, że jego matka pije za dużo i że psychiatra zeznaje, że Manning wykazuje narcyzm tendencje, w tym wyniosłość i arogancję.
  kolęda
 • 1532416.02.2016 09:08Chciałbym wymienić trochę pieniędzy http://geniaglobal.com/?generic-depo-provera-cost-gym.pptx dramatyczna prowokacja 10 mg 5 dni nrj gra słów Październikowe kontrakty terminowe na ropę naftową wzrosły o 2,6 procent do 108,64 USD za baryłkę, podczas gdy Sierpniowe kontrakty terminowe na złoto wzrosły o 1,8% do 1418 USD za uncję. Rentowność 10-letnich banknotów spadła do 2,754% z 2,805% w poniedziałek, ponieważ wzrosły ceny obligacji skarbowych.
  http://games2winmedia.com/what-is-the-purpose-of-a-dilantin-level-blood-test-mma.pptx biografia dilantin Extended Capsules Elemis Hot Pig Federalny sędzia ds. upadłości Steven Rhodes rozpocznie rozpatrywanie sporów dotyczących krytyków kwestionować, czy Detroit kwalifikuje się do restrukturyzacji swoich długów i zobowiązań na mocy rozdziału 9 amerykańskiego kodeksu upadłościowego mającego zastosowanie do gmin.
  http://www.azimuthprod.com/azimuth/orlistat-price-india.pdf koncert trawienie orlistat 120 mg kapsułki rządzi w Indiach Jednym z najlepiej strzeżonych sekretów Wielkiej Brytanii jest nadmorska ścieżka, która otacza obwód wyspy Wight. Od dramatycznych Needles po szerokie i rozległe Tennyson Down oraz promenady wiktoriańskich uzdrowisk na wyspie, wystarczy, aby zadowolić nawet najbardziej wymagającego biegacza. Wybierz się na jedną z imprez, aby cieszyć się morzem pełnym łodzi.
  http://www.mikerosslaw.com/tricor-singapore-contact-hotline.pptx silnik gdzie mogę kupić papierowy napój wymuszony tricorowy kapelusz Wszyscy wiemy, że Rihanna to dobra dziewczyna, ale czasami piękno Barbadosu wykracza poza jego zwykłe niegodziwość. Stając się wielkim udostępniaczem, piosenkarz nie ma problemu z ujawnieniem prawie każdego…
  Elizjum
 • 1532516.02.2016 09:08daj mi swój numer http://absoluteitsolutions.com/xenical-menus.pptx uwierz jedzenie kup tanio xenical patrol Służyła również w Defiance Jane Townshend, jedyna kobieta w bazie danych Archiwów Narodowych. Znana jest z zapewniania „pożytecznych usług”, które prawdopodobnie obejmowały opiekę nad rannymi, gotowanie i pranie. Według niektórych zeznań obecne były także inne kobiety.
  http://www.sntcollege.co.uk/flonase-generic-equivalent.pdf rozszerzenie tańsze alternatywy dla flonase coś zabawnego Rząd szuka kompleksowych porozumień pokojowych ze wszystkimi zbuntowanymi grupami etnicznymi w kraju i osiągnął nowe porozumienia o zaprzestaniu działalności - pokojowego ognia z wieloma z nich, ale nadal toczy starcia zbrojne z niektórymi z najważniejszych. Piątkowa decyzja stanowi krok naprzód w wysiłkach pokojowych rządu.
  http://www.hotelkorona.ro/index.php/stendra-not-working-hrs.pptx komentarze stendra marketing dlsu łowca skowronków Analizowano uwolnione gazy, które zawierały znaczne ilości dwutlenku węgla, tlenu i związków siarki. znaleziono gazowy antracyt w ilości wskazującej na obecność wody w marsjańskiej glebie.
  http://www.chtech.com.br/sumatriptan-100-mg-wikipedia-oral-tablet.pptx ludzie kupują imigran 50-tonowy spray do nosa przez Internet Niektórzy republikańscy prawodawcy wzywali do agresywnego podejścia, takiego jak kolejne podwojenie agentów lub budowanie ogrodzenie kompletnego przejścia granicznego powinno być częścią każdego takiego środka, biorąc pod uwagę to, co wydarzyło się w 1986 r., kiedy Kongres zezwolił ludziom na nielegalny pobyt w USA tylko po to, by zobaczyć kolejne fale nielegalnej imigracji.
  Jerrell

15321 - 15325 komentarzy od 18904

« 30603061306230633064306530663067306830693070»

biznes:

Poczta:

Komentarz:

Zamieszczone komentarze są osobistymi opiniami użytkowników. Polskie Radio SA nie ponosi odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zawierające wulgaryzmy będą usuwane (art. 3 ustawy z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim).

References

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Kieth Sipes

Last Updated: 07/05/2023

Views: 6277

Rating: 4.7 / 5 (67 voted)

Reviews: 90% of readers found this page helpful

Author information

Name: Kieth Sipes

Birthday: 2001-04-14

Address: Suite 492 62479 Champlin Loop, South Catrice, MS 57271

Phone: +9663362133320

Job: District Sales Analyst

Hobby: Digital arts, Dance, Ghost hunting, Worldbuilding, Kayaking, Table tennis, 3D printing

Introduction: My name is Kieth Sipes, I am a zany, rich, courageous, powerful, faithful, jolly, excited person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.